Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 4
Ez a legjobb tonik, nagyon hidratálttá teszi a bőröm, sűrű, de nem nehéz! Már másodszor vettem ilyet.
Ez a tonik hidratáló és tápláló, ugyanakkor könnyű és egyáltalán nem zsíros. Arckrémmel keverve is hasznosnak találtam, finom ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Ajánlom.
Könnyű és nagyon hidratáló
Kellemesen meglepődtem ezen a tonikon. Kellemesen hidratál, sőt, még táplálja is a bőrt. Nagyon tetszik. És örülök, hogy én vagyok az első, aki véleményt ír erről a toniról. Mert tényleg megérdemli. Nagyon ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.