Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Még soha nem használtam ilyen rossz sampont. A hajam piszkosabb és ragacsosabb lett a használata után. Hihetetlenül csalódott vagyok, mert ráadásul hihetetlenül drága is. De köszönöm, KSisters, a csodálatos csomagolást és a sok tesztelőt.
A hajam egy része (a felső és az elülső része) már egy hoooooóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó. Nagyon száraz volt. Több tucat különböző dolgot kipróbáltam. Sok drága terméket kipróbáltam. Ellenőriztettem a vitaminszintemet, megváltoztattam az étrendemet, növeltem a vízfogyasztásomat, nehéz maszkokat, olajokat stb. használtam a hajamra. Semmi sem használt. Majdnem 4 évig kellett együtt élnem azzal a csúnya hajszálammal, ami mindig fakó, rendkívül göndör, csontszáraz volt, és úgy nézett ki, mint egy seprűnyél. Soha nem volt kellemes érzés megérinteni a hajam. Amíg fel nem fedeztem ezt a sampont. Csak 16 vagy 17 napja kezdtem el használni. Most már érzem, ahogy minden alkalommal visszatér a nedvesség a hajamba, amikor megérintem. Az érzés nagyon kellemes. És biztos vagyok benne, hogy egyre jobb és jobb lesz. Már most nagyon boldog vagyok. Bárcsak hamarabb megvettem és használtam volna.
Nagyon tetszett, ahogy megerősítette a hajam
Fantasztikus sampon! Nagyon jól tisztítja a fejbőrt, és sokáig friss érzetet hagy maga után. A sampon sűrű, gazdaságos és nem tartalmaz színezéket. Gyönyörűen habzik. Már a második üveget rendelem.
Zsíros a hajam, és a sampon használata után még zsírosabb lett, inkább szárazabb hajúaknak ajánlom.
A termék jól habzik, és nagyon érdekes, frissítő illatjegyei vannak – a grapefruit és a menta kombinációját érzem benne. Használat után a haj láthatóan hidratáltabb és tápláltabb, ami nagy plusz. Ráadásul a csomagolás gazdaságos, ami hosszú távon hatékony megoldássá teszi. Sajnos azt vettem észre, hogy használat után gyorsabban zsírosodik a hajam, ami nálam mínusz.
Több mint fél éve használom, és elmondhatom, hogy életem legjobb samponja.
A moremo sampont nagyon szerettem. Átlátszó, sajátos illatú (de szeretem), frissíti a fejet, jól habzik. A hajam használat után 3 napig tiszta marad, annak ellenére, hogy zsíros a fejbőröm, és általában naponta kell mosnom. ajánlom!
A sampon használata nagyon gazdaságos. nagyon jól habzik) Az illata kissé furcsa, de lemosás után nem marad meg)
A haj tiszta és nagyon hidratált. De ugyanakkor nem zsírosítja a hajat. És ami a legjobb, hogy nagyon gazdaságos 😍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.