Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Vélemények – 3
Ez egy nagyon-nagyon átlagos arcmaszk. Az olcsóbb maszkok, mint például a Missha maszkjai, sokkal jobbak. Egy pluszpont a finom rózsaillata.
Az illata valóban nagyon kellemes, és imádom, ahogy a bőröm valóban jól néz ki, hidratált, puhává és ragyogóvá varázsolja.
Elöljáróban el kell mondanom, hogy a maszk nemcsak hatékonyan hidratál, hanem kellemes aromaterápiaként is működik. 🌹A maszk maga jó formájú és méretű (kerek az arcom), jól tapad az arcomon, és nem túl vastag vagy túl vékony. Hidratálja és egységessé teszi a bőr tónusát, de kicsit lassabban szívódik be, és mielőtt teljesen felszívódna, ragacsossá válik. Akkor is újra fogom venni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.