Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 6
Nagyon elégedett vagyok vele, jól hidratál, nem zsíros és jó illata van.
Nagyszerű termék kézre és lábra egyaránt!! Sima és puha bőrt hagy maga után. Nem hagy maga után zsíros réteget. Biztosan újra fogom venni.
Mind a kezekre, mind a lábakra nagyon szuper krém! A téli időszakban kiszáradt kezemmel pár nap alatt csodát művelt, és a lábaim is sokkal puhábbnak érződnek mióta használom.
Nagyon kellemes, puha állagú, gyönyörű illatú és sokáig puhán tartja a kezeket, nagyon ajánlom 😁
A krém szuper. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata. 2 hónapja használom és nagyon elégedett vagyok, puha és sima a bőr. Ajánlom.
Szuperkönnyű krém, nem ragad és gyorsan beszívódik. Elég egy kis mennyiség, és a bőr hidratált. Ajánlom :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.