Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 3
Van egy kis félreértés a termékinformációk észt fordításával, a terméknek arcra való esszenciának kellene lennie, nem arcradírnak. Egyébként a termék jó, a Missha termékek nagyon alkalmasak a bőrömre. Nagyszerű, hogy a céged Észtországba is hozza őket.
Vett egy velúr termékcsaládot a házba, és nagyon elégedett vagyok vele. Gyengéd összetételű, kellemes illatú, nem hagy ragacsossá a bőrt, gyorsan beszívódik és mindenekelőtt egy hét használat után láttam a különbséget - a bőröm folyamatosan hidratált és feszesebb volt. (Ha a teljes készletet reggel és este maszkkal együtt használja)
Nagyon kellemes, finom illat. És az adagolót értékelem a legjobban. Nem kell az edényt az ujjaival megérinteni. Enyhén zselés állagú, nem nehéz az arcon, tökéletesen beszívódik. Aztán feltettem SPF-et és ennyi
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.