Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 3
Nagyon kellemes kézkrém 💛 Könnyű textúrája van, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, a bőr használat után puha és ápolt marad. Luxus illata van, és elég sokáig tart a bőrön. Tökéletesen hidratál és segít a száraz bőrön, különösen hideg időben. Praktikus formátum - könnyen magaddal viheted. Biztosan fogok még venni belőle.
Nagyon jó kézkrém. Gyorsan felszívódik, sima és hidratált kezet hagy maga után, ideális mindennapi használatra. Ajánlom
Tökéletes illat, nagyon jó hidratálás. Biztosan újra fogom venni
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.