Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid


Vélemények – 3
Nem jön le egyenletesen, darabkák maradnak az ajkakon (még akkor is, ha előtte radíroztál), így dörzsölni kell, hogy eltávolítsd, és a színe sem olyan, mint a képen. Igen, órákig fent marad, de csak közepes hatást hagy az ajkakon, szóval...
Egy átlagos termék, egyáltalán nem tart az ajkakon, nehéz felvinni, sokáig szárad, ragacsos és a végén nagyon gyorsan lekopik.
A termék szörnyű, nem kenődik el jól, felhalmozódik az ajkak redőiben, vízzel kell lemosni, és az eltávolítja az ajkakról. Már párszor teszteltem, és nem tart sokáig az ajkakon. Az újrafelvitel elég kényelmetlen, és sokáig tart, amíg megszárad.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.