Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
Nagyon kellemes lemosó mindennapi használatra. Gyengéd habot képez, jól megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és a napvédőtől, de nem szárítja ki. Mosás után a bőr tiszta, friss és kényelmes érzetet kelt, feszülő érzés nélkül. Jó választás érzékeny vagy kombinált bőrre.
Már egy ideje használom, elmondhatom, hogy a hab jól tisztít, de utána van egy feszülő érzés, mindenképpen hidratálni kell a bőrt. Zsíros bőrtípusra illik, nekem vegyes a típusom.
Mélyen tisztít, és ami a legfontosabb, nem hagy maga után feszülő bőrérzetet.
Tökéletes arctisztító zsíros bőrre. Ajánlom!
A termék nagyon sűrű, szinte pasztaszerű állagú. Jól tisztítja a bőrt, bár elengedhetetlen a tonik használata tisztítás után, mivel így nem hagy maga után semmilyen "csúszásmentes" hatást. Az egyetlen hátránya, hogy kissé csípi a szemet.
Nos, csak rövid ideje használom, de eléggé feszül és száraz a bőröm utána. Majd meglátom idővel, de eddig nem olyan, mint amire számítottam.
Kiváló termék mosáshoz és tisztításhoz. Elég egy kevés belőle, és víz segítségével gazdag habot képezhetsz. A bőr tiszta és hidratált marad. Csak vigyázz a szemedre, nem kellemes 🫣, de vízzel való lemosás után rendben lesz 🫠
Nagyon gyengéd hab, kis mennyiség is elég a bőséges habzáshoz. Zsíros és száraz bőrre is alkalmas, mivel nem szárítja ki, hanem enyhén hidratálja.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.