Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 23
Nagyszerű az állaga, nem túl sűrű, nem túl folyós. Kellemes az arcon. Felfrissítő, segített a pattanásokon. Nagyon ajánlom, fogok még venni.
Nagyon jó tonik, már néhány hónapja használom és nagyon szeretem. Naponta kétszer használom és még mindig sok van belőle, ajánlom.
A tonik enyhén gélszerű állagú, és szuper hidratálttá teszi a bőrt. Az illata finom és nagyon kellemes. A legjobb tonik, amit valaha próbáltam.
Tökéletes tonik lágy gél állagú. Felvitel után a bőr nagyon kellemes és hidratált. A toniknak nagyon lágy és kellemes illata van. A legjobb tonik, amit valaha próbáltam.
Imádom.. Többször is megveszem.
Már körülbelül egy hónapja használom ezt a tonikot – a bőröm hidratáltabb és puhább lett, és már nem érzem feszülőnek. Nagyon kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, és jól nyugtatja a bőrt. Nagyszerű választás a mindennapi bőrápoláshoz ✨
Nagyszerű tonik, remek az állaga, újra és újra megveszem. A bőröm gyönyörűen hidratált a használata után 😍
Nagyon ajánlom. Jól hidratálja és simítja a bőrt. Nagyon hatékony; kis mennyiség is elég a hidratáláshoz és a bőrápolás következő lépéseire való felkészítéshez.
Ez a termék nagyon ajánlott. Jól hidratálja és simítja a bőrt. Nagyon hatékony; már kis mennyiség is elég a hidratáláshoz és a bőrápolás következő lépéseire való felkészítéshez.
Csodálatos, majdnem kész vagyok, nagyszerű állagú
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.