Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 4
Ez a tisztító hab nagyon meglepett, nem számítottam rá, hogy mennyire tisztít és közben gyengéd is. Egy igazán apró mennyiség is elég, így már most tudom, hogy sokáig kitart. Sok hab után feszül az arcom tisztítás után, de ettől nem. A bőröm gyönyörűen tiszta és hidratált lesz utána.
Azt kell mondanom, hogy hosszú idő után végre egy olyan tisztító hab, ami nem tesz kárt a pattanásos bőrömben, nem szárít, és hosszú használat után is jól áll nekem. Ajánlom.
Kiváló
Puha, gyengéd tisztító hab. 😎 Használat után nem érzem száraznak és feszesnek a bőröm, mint mások. Gyengéd illat. Nekem szuper 😍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.