Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 5
Először is, azt kell mondanom, hogy az illata fantasztikus, könnyű, természetes. A hajam imádja, hidratáltnak érzi magát a felvitele után. Mindig várom, hogy felvihessem. Nagyon ajánlom! 10/10
Kiváló hajolaj, sűrűbb állaga ellenére jól felszívódik. Vékonyabb hajra is alkalmas, akár nedves, akár száraz. Nem hagyja maga után a zsíros haj kinézetét vagy érzetét. A haj fényes és egészséges lesz.
Isteni finom az illata, és nagyon szereti a hajam is
Kiváló termék, a hajvégekre is kenem. Az illata fantasztikus. Nem zsírosítja a hajam.
Finom illatú és könnyű olaj. Nedvesen és szárazon, zsírozás nélkül is felvihető.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.