Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Afro-göndör hajam van, ami nagyon száraz és töredezett. Két nap használat után a termék fényesebb, feszesebb és sokkal kevésbé töredezett. Egyszerűen fantasztikus!
Már másodszor vettem meg a terméket, és nem tervezem abbahagyni - tökéletes száraz, göndör hajra.
Kétfázisú, illatosított hajlakk. Hűha – nem vált be. Talán azért, mert nagyon hosszú hajam van. Nagyon finom illata van, de ez csak az én személyes véleményem. A férjem még mindig három napig szagolgatja a haját használat után, és azt mondja, hogy finom illata van. Összességében működik, de nem varázspohár. Mértékkel kell használni; nekem már csak körülbelül a fele maradt belőle majdnem hat hónap után. Ha 5-6 fújásnál többet használsz hosszú, derékig érő hajra, zsíros lesz, mint a rongy. Nem nevezném tisztán hidratálónak vagy táplálónak; valószínűbb, hogy egy kicsit spray.
Nagyon jó parfüm, első próbálkozás, meglátjuk, hogy fog menni idővel.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.