Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Ez a kézkrém hihetetlen. Jól hidratál, gyorsan beszívódik. De nem fizetnék érte ennyit. Nagyon szerettem, de az ára túl magas nekem.
Gyönyörű illat, finom, könnyű formula, gyorsan felszívódik, tökéletesen hidratálja és táplálja a kéz bőrét anélkül, hogy zsíros filmet hagyna maga után. A bőr puha és rugalmas lesz, a szárazság érzése pedig azonnal eltűnik.
Nem rossz krém, de furcsa, hogy az ára akár 5 euróval is megugrott...
Ez a krém egyszerűen lenyűgöző! Tökéletesen sűrű és tápláló állagú, a pézsmás illata egyszerűen a kedvencem, a krém gyorsan felszívódik. Valóban maga a tökély 🥳 Mindenkinek ajánlom, akinek a kezének tökéletes hidratálásra van szüksége, és szeretne egy kis jóllétet adni neki😍😍🥰🥰🥰
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.