Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 2
Nem értem, miért nem említi szinte senki ezt a nagyszerű terméket. Ez a legkellemesebb testradír, amit valaha a kezemben tartottam. Használat után a bőr tökéletesen puha és sima, szinte olyan, mint egy minőségi testápoló krém után, még akkor is, ha a radírt igazán alaposan használom. Egyáltalán nem szárít – ellenkezőleg, tökéletesen hidratál, ugyanakkor nem hagy nehéz vagy ragacsos filmréteget a bőrön. Gyakran tusfürdő helyett nyúlok hozzá. Ami az illatokat illeti, a Cseresznyevirág és a Borostyán vanília fogott meg leginkább – gyönyörű mélységük és kidolgozottságuk van. Ezzel szemben a Rózsaszín grépfrút, a Fehér pézsma és a Babapúder meglehetősen egyszerűnek tűnik. Az Angol Rózsa is nagyon kellemesen fejlődik. Nagyon ajánlom!!!! 😻
Hihetetlen, és hihetetlenül puhává teszi a csomagomat.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.