Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 6
Ez a kezelés őszintén szólva Isten áldása. A hajam mindig is gubancos volt, és nem találtam rá jó kezelést, de most találtam. Ápolja a hajat, és csodálatos illata van! Vedd meg most!!
Egyetlen pumpálás elegendő, és szépen eloszlatható a hajon. Mosás után a haj sima és könnyen fésülhető. Kellemes illata van, és nem irritálja a fejbőrt.
Zsíros a fejbőröm, szeborreás dermatitisszel küzdök. Régóta keresek egy sampont, ami jól tisztítja a fejbőrt, de nem szárítja ki sem a bőrt, sem a hajat, és persze legalább egy kicsit tovább tisztán tartja a hajam (reggel általában szappanos, este piszkos). Ezzel a termékcsaláddal (sampon, balzsam) sokáig sikerül tisztán tartanom a hajam (persze nem két-három napig, de van javulás, aminek rendkívül örülök😁). A sampon tökéletesen mossa a hajam, és valóban volument ad, a balzsam ráadásul hidratálja is a hajam) nagyszerű! Ajánlom 👍🏼👍🏼👍🏼
Hidratál, de nem lesz zsíros érzetű a hajam, tökéletes!
Nagyon jól működnek samponnal, csak alaposan ki kell öblíteni. Mindenképpen ajánlom.
Ez a balzsam valóban hidratál, de fontos, hogy helyesen használjuk. Samponozás után fontos, hogy törölközővel megszárítsuk a hajunk, és a balzsamot nedves hajra vigyük fel.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.