Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 4
Nagyon jól habzik, kevés is elég belőle. Puhább a bőröm utána. Most már a férjem is ezt használja. :)
Nagyon kellemes tusfürdő elegáns fehér pézsma aromával - az illat gyengéd, mégis tartós és tisztaságérzetet kelt. A termék jól habzik és gyengéden tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Mosás után a bőr sima és hidratált tapintású. Tetszik, hogy méz- és makadámiakivonatokat tartalmaz, amelyek további ápoló hatást biztosítanak. Nagyszerű választás mindennapi használatra.
Az illata kifejezetten nem jó! Sajnálom mert kellemes, és használat közben selymes tapintású a bőröm, de ez az illat. Szörnyű.
Sokáig érezni a kellemes illatát,selymes,puha bőr
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.