Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 3
Ez a krém könnyen felvihető, gyorsan beszívódik és kellemes illata van.
Ó, először is az illata. Igen, nagyon élénk, édes. Azt hittem, nem fogom tudni használni. De aztán gratuláltam magamnak, mert a krém egyszerűen verhetetlen, sűrű, nem ragad, gyorsan beszívódik. Nem tudom, hogy nyáron milyen lesz, de most nagyszerű.
Sűrű textúrájú, jól hidratál. De lányok, ha nem szeretitek az erős illatokat, akkor ezt ne vegyétek. Nagyon édes és intenzív illata van. Sokáig megmarad a bőrön. Ha ez a célod, akkor neked is megfelel majd 🌹
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.