Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 5
Már kaptam ajándékba egy vászontáskát, és nagyon szeretem hordani, mert masszív és nagy. És van benne egy zseb is kulcsoknak vagy pénztárcának. Szóval nagyon elégedett vagyok ezzel. Ugyanolyan jó minőségű, és még szebb.
Nagyon elégedett voltam ezzel a táskával 🫶🏻 két éve K-sisters-szel <3
Mivel ajándékba kaptam, valószínűleg nem szép dolog túl sokat kritizálni, de szeretném megjegyezni, hátha valaki teljes áron veszi meg, hogy a táska minősége nem túl jó. A varrás alul ferde, az egyik oldala szorosan van varrva, a másik egyáltalán nem (ez az első csatolt fotón is látható). A szálak helyenként lazák, az anyaga rojtos. A táska nagyon nagy, a fogantyúk túl hosszúak, egy alacsonyabb lánynak biztosan nem lesz alkalmas a vállára akasztani. Összecsukva sok helyet foglal a kézitáskában (ha egyáltalán elfér). Egy kompaktabb és minőségibb termékre számítottam.
Ajándékba kaptam egy táskát😻 nagyon kényelmes, jó minőségű és gyönyörű zöld színe van💚 elég tágas, így elviheted a strandra, a boltba és sétálni is💕
Ma ajándékot kaptam, és nem is számítottam rá, hogy ilyen jó minőségű lesz. Nagyon jól elkészített, masszív, gyönyörű, és csodálatos színe van. Nagyon örültem, hogy ajándékba kaptam. Köszönöm, Ksisters!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.