Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
Egy csodálatos enzim, amely tökéletes az érzékeny, rosaceára hajlamos bőrre. Használat után a bőr nagyon puha, tisztább tapintású, de ami a legfontosabb, nem irritált.
A púder praktikus, eldobható stift formátumban kapható, egy stift akár 2-3 használatra is elegendő, így nagyon hatékony és költségkímélő. Tökéletesen tisztítja a bőrt és a pórusokat, friss és sima bőrt hagyva maga után. Kellemes állagú és nagyon könnyen használható. Nagyon ajánlom!
Nagyszerű, nagyon ajánlom. Nagyon jól tisztítja a bőrt és javítja az állapotát.
Nincs panaszom erre az enzimporra. Ez már a harmadik tégelyem. Jól tisztítja a bőrt. Használat után a bőr nagyon sima. De nem szárítja ki.
Jól habzik, és friss, tiszta illata van, de nem túlzottan. Használat után puha és nem száraz lett a bőröm. Gyengéd és ideális érzékeny bőrre. Ez az egyik azon kevés termékek közül, amik nem irritálják a bőröm, és ráadásul nagyon jól tisztítanak. Mindenképpen újravásárolom!
Ez a peeling nagyszerű, már a második csomagom van, hetente kétszer használom. A bőr nem irritálja, sőt, használat után gyönyörűen puha és hidratált. Nagyon tetszik az 1 g-os tasakos kiszerelés, egy tasak két használatra elég.
Ezt a terméket hetente 1-2 alkalommal használtam peelingként, amikor a bőröm a ginzengre adott reakció miatt hevenyen irritált a bőrápolásban (így kb. 2 hétig nem használtam peelinget, majd ezt tettem hozzá). Nem irritál, sőt azt mondanám, hogy még nyugtat is. Így tényleg csak hetente egyszer-kétszer szükséges használni, gyakoribb használatnál az érzékeny bőr ismét reagál. A peeling meglehetősen kíméletes, így nem biztos, hogy mindenkinek megfelel, mint az egyetlen peeling termék.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.