Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Reálisan nézve, van illata, de tartós és jól működik. A bőröm tisztább és ragyogóbb, és nem reagál rá (pedig nagyon érzékeny a bőröm).
Ajándékba kaptam! Rozecára alkalmas. Hidratáló és nyugtató hatása van. Az illata specifikus, gyógynövényes, de tetszik.
Azonnal lehúzza a bőrpírt, nagyon megéri megszokni a kicsit fura szagát.
A maszk szuper!!!
Nagyon elégedett vagyok a maszkkal, nagyon jól simítja az arcot, a bőr ragyogóvá válik, könnyen felvihető, a bőrpír eltűnik, problémás bőrre is nagyon ajánlom.
Ajándékba kaptam tőled, és nagyon örültem neki. Megdöbbentem, amikor észrevettem, hogy a bőröm már nem piros. Gyógynövényes illata van, gélszerű állagú, ürömdarabkákkal. Kellemesen hűsíti az arcot, könnyen felvihető, nem kell sokat tenni belőle, és könnyen lemosható. Nagyszerű a rosaceás nők számára. Köszönöm!
Nagyon elégedett vagyok a maszkkal. Hetente néhányszor használom, és a bőröm nagyon puha tapintású utána!
Régóta veszem ezt a maszkot. Hihetetlenül kiegyenlíti a bőrtónust, összehúzza a pórusokat, eltávolítja a hőt és ragyogást ad a bőrnek. Kiváló összetétel, jó ár, és nagyon jó, hogy van mini kiszerelésben is. Mert egy nagy üvegedényt nehéz magunkkal vinni, mert nehéz, de a mini formátum nem foglal sok helyet.
Ajándékba kaptam ezt a maszkot, és tökéletesen bevált a problémás bőrömre 😻. Az illata is nagyszerű, fogok még rendelni belőle ❤️❤️
Ezt a maszkot ajándékba kaptam. Nagyon örültem neki, mert szerettem volna ki próbálni. Furcsa a textúrája és a növényi darabok benne. A zselés szerű állag megszárad a bőrön. A pirosságot szépen le vitte. Köszönöm szépen!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.