Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 15
Nagyon meglepődtem az olajon. Nagyon tápláló, a bőr feszesnek és tápláltnak érződik a használata után. A rutinom utolsó lépéseként használom. Néhány csepp elég, így sokáig elég.
Féltem tőle, hogy ragadós-maszatolós lesz. Hát nem. Nagyon jól beszívódik, a száraz bőrt nagyon jól ápolja. Levendula illatát és kimondottan szeretem.
Nagyszerű olaj, finom illattal. Este felkenem a krémemre, és reggelre friss a bőröm.
Száraz bőröm van, ezért imádom az olajokat reggel és este is. Régóta használok másokat, de szerettem volna kipróbálni valami újat. Erre nagyszerű vélemények voltak, és a bőröm is elégedett vele, de a felvitelével egyáltalán nem vagyok megelégedve. Az olajnak erős illata van - mint a penészes rizskorpa. Reggel fel akarsz frissülni, és a penész szaga egyáltalán nem kellemes. Nem fogom újra megvenni, de szépen beszívódik...
Ez az olaj megszabadított a dekoltázsom pattanásaitól. Már nem tudtam, mit kezdjek velük, de ez egy csoda, néhány napon belül eltűntek, és folytatom a kezelést - este zuhanyzás után, tonik, pár csepp olaj, egy könnyű masszázs. Az olaj illata kellemes ráadás ;)
A Haruharu Wonder az egyik kedvenc márkám, és nem okoztak csalódást. A nagy kiszerelésűt vettem, annak ellenére, hogy elég sokáig elég (csak pár cseppet használok), és ahogy a képen is látható, a termék felbontás után maximum 6 hónapig ajánlott használni, szóval a kis kiszerelést ajánlom, ha csak formázásra használod az olajat. Gyönyörű illata van, de nem túl erős (én levendula illatot érzek), fantasztikusan beszívódik, és nem hagy maga után filmszerű érzetet az arcon!! Biztosan újra fogom venni :)
Mostanában eléggé irritált volt a bőröm plussz érzékeny is szóval úgy voltam vele egy próbát megér ez a termék. Konkrétan 3 napon belül lehetett látni az arcomon a javulást és azóta tökéletes az arcom. (Kb. 3 éve nem volt ilyen szép) Most fogom éppen újra rendelni
Szeretem használni ezt az arcolajat, amikor nincs kedvem sheavajat kenni az arcomra az éjszakai rutin végén. Könnyű, és jó munkát végez a hidratálás lezárásában. Viszont elég erős levendula illatú – személy szerint nem bánom (szeretem a levendulát!), de látom, hogy egyeseket mennyire zavarhat. A mini formátum (10 ml) utazásbarát: kibírja néhány hétig, könnyen átmegy a repülőtéri biztonsági ellenőrzésen, és a csomagolás sem robban fel repülés közben. Próbálja ki, ha extra hidratálásra van szüksége a nap végén!
Imádom ennek az olajnak a levendula illatát. ❤️ Az olaj arc gouache alapjául is alkalmas. Jól beszívódik és táplálja a bőrt. Az új kedvencem 🥰
Mióta elkezdtem használni az arcom látható módon javult és ragyog
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.