Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Hosszú évek óta nem találtam olyan testápolót, ami ennyire tetszett volna. Könnyen be szívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön és emellett rendkívül édes, jó illata van. Sokáig lehet érezni a bőrön, tényleg olyan mint egy igazán érett barack.
A testápoló nem nyűgözött le, a csomagolásban kellemes illata van, de a bőrön nem. Nem szívódik fel jól, fehér marad, és összességében nem éri meg a fáradságot.
A termék nagyon finom és intenzív illatú, és jól hidratálja a bőrt. Kicsit tovább tart a felszívódása, ami talán az egyetlen hátránya. A csomagolás esztétikus, de kicsit zavarban voltam a kinyitásánál, mivel mindig az egész kupakot lecsavartam az első használatkor. :)
Összességében kellemes az illata, de nem túl tartalmas. Igényteleneknek :)
Az illata gyönyörű 🤩
Még soha nem volt ilyen gyönyörű illatú balzsamom <3
Egy géles állagú, kellemes illatú krém. Nagyon száraz a bőröm, melyet szépen hidratálja. Picit marad zsírosság, nem szívódik be maradéktalanul, de engem nem zavar éjszakára. Ajánlom 😊
Balzsam, amely egy gél, amely masszázs után balzsammá változik. Az illata gyönyörű, de maga a kozmetika nem túl hidratáló. Száraz a bőröm és ez nem elég nekem.
Átlagos balzsam, nem túl intenzív illat.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.