Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
Igen, ha normál pattanásaid vannak, kipróbálhatod, működik, teafa illata van. Nem csíp, nem szárít, általában véve meg vagyok döbbenve ettől a márkától, még nem próbáltam, minden nagyszerű. Egyébként nagyszerű kiütéses testápolók készítéséhez. Tényleg minden bőrtípusra illik.
A tonik jól tisztítja és felfrissíti a bőrt. Nem okoz irritációt.
Nagyon el vagyok ragadtatva tőle! Kellemes gyógynövényes illata van, mint ennek a márkának az ürömmaszkjának. Nagyszerű, vizes állagú csomagolás. Felvitel után felfrissültnek érzem a bőröm, sehol sem csíp, hidratál, könnyen beszívódik. Biztosan újra fogom venni, szórófejes flakonba töltöm a kényelmesebb használat érdekében.
Felbontás után az első dolog, ami megragadja az ember tekintetét, az a gyógynövények, különösen az üröm erős illata. A nagy kiszerelés nagyszerű. Pattanásos bőröm van, itt-ott kicsit csíp, de egyébként frissnek érzem a bőröm. Az első használat után enyhén kipirosodott a bőröm.
Nagyszerű termék! Tisztít és tonizál, miközben hidratáló fátylat hagy maga után.
A formula zsíros és problémás bőrre alkalmas. Minden este használom. Nagyon tetszik a nagy kapacitás és a szorosan záródó fedél is.
Hámlaszt ,nem csíp, nyugtató hatása van,nagyon jó a bőr hatása
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.