Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 6
Pontosan olyan, mint amilyet elképzeltem.. az állaga és az illata is tökéletes.
Könnyed gél állagú krém ampulla. Régóta használom, évek óta és mindig is nagyon szerettem. Főleg tavasszal és nyáron szeretem a könnyedsége miatt. Szépen hidratál és nem irritál.
Ez egy gélkrém, enyhén illatosított és nagyon kellemes a bőrön. Zsíros a bőröm, és néha pattanásos is, nekem jól működik. Eddig elégedett vagyok.
Ajándékba kaptam ezt az ampullát és már nem tudok nélküle élni 😉 Szérum után és krém előtt használom. Természetesen nagyon száraz a bőröm, ezért erős hidratálásra van szükségem. Vettem egy hasonlót ettől a cégtől. Ajánlom kipróbálásra 👍
A krémet vásárláskor ajándékba kaptam. Nagyon hatékony, és nem csak az arcomra használom, hanem a nyakamra, dekoltázsomra és a karomon is. Jól felszívódik. Enyhén ragadós állaga van. Néha szérumként használom a lábbalzsam előtt. A krém nagyon magas centella asiatica tartalmat tartalmaz, melynek köszönhetően regenerálja a bőrt.
Ajándékba kaptam, csodálatos! csodálatosan hidratálja a bőrt, a smink jól mutat ezzel a krémmel, a bőr hidratáltabb
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.