Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Vélemények – 2
A maszkot a férjemnek adtam, aki akutan irritált, égető és viszkető ekcémás bőrrel küzdött. nagyon megdicsérted, ez volt azon kevés dolgok egyike, ami abban a pillanatban megkönnyebbült. azóta mindig van legalább egy raktáron.
Ez a maszk igazán lédús, a szérum benne kellemes és nyugtató hatású, nagyon értékelem, hogy parfümmentes és minimalista összetételű. Irritált, ekcémás bőrre használtam és egyáltalán nem csípett. Mindenképpen megveszem őket a készletemre.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.