Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 3
Kellemes gél a bőrnek, a bőr jól reagál rá, tipikus teafaolaj illata van, de lemosás után nem érezni.
Nagyon jó termék. Egy ideig használtam, mielőtt megírtam ezt a véleményt, és nagyon elégedett vagyok vele. Használat után nagyon tiszta lett a bőröm. Ajánlom!
Elsősorban a jó ára miatt vettem, de kellemesen meglepett a termék. Érzékeny a bőrre, nem szárít és szépen tisztítja a bőrt. Fél éve szinte minden nap használom a tisztító habot és még csak a felénél tartok a csomagtól. Határozottan ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.