Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Nagyon jól hidratálja a bőrt, gyorsan beszívódik, és puhává, selymessé varázsolja a kezeket. A krém hatását azonnal látni. Nincs intenzív illata, amit szeretek.
Ez igazi meglepetés volt! Utálom azokat a kézkrémeket, amik réteget hagynak a kezeden, vagy nem szívódnak be. Ez viszont beszívódik, és selymesen simává varázsolja a kezeidet. Eddig csak egy olyan krémmel találkoztam, ami ezt tette, szóval lehet, hogy veszek még ebből.
Ez az első alkalom, hogy ezt a terméket használom, és kellemesen meglepődtem. A kézkrémek általában nem hidratálnak, inkább egy átmeneti "hatást" biztosítanak, ami 5 perc után eltűnik. De ez a krém csodákat tett nálam. Jól hidratál, és nem hagy ragadós maradványt vagy fehér foltot a ruhán, miután megérintettem.
Kiváló kézkrém! A "Pure Snail Hand Cream" gyorsan felszívódik, intenzív hidratálást biztosít, és érezhetően puhává varázsolja a bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Az illata kellemesen finom.
A krém nagyon kellemes, finom illatú, és puhává, nem zsírossá teszi a kezeket. Ajánlom.
babapuhává tette a kezeimet, 10/10 hidratált. ajánlom.
Röviden pontokban: + puhára hagyja a kezét + könnyen kenhető + ár - Nem érzem, hogy zsibbadna a kezem. - magas fogyasztás - Nivea illata van (ami valószínűleg nem teljesen mínusz) Eddig 30-40 CZK körüli Balea Med kézkrémeket használtam, amik szerintem jobbak (nem tudom, hogy az összetétel miatt van-e, de a kapott érzés mindenképpen az). Ez a krém nagyon kellemes, gyengéd, nem zsíros, gyorsan beszívódik és nem hagy réteg érzetet a kézen. Finom illata van, amikor megéreztem gyerekkoromat juttatta eszembe, amikor a szüleim konzervdobozból kenték fel a Niveát (most nem tudom milyen illata van a krémnek, de szerintem olyan, mint ennek a krémnek). A krém puhává teszi a kezeimet, de használat után nem érzem "elázottnak" a kezem, és pár perc múlva úgy érzem, újra kell kenni. Otthonról dolgozom számítógépen, minimálisan öblítem le a kezem vízzel, nem szenvedek extra kézszárazságtól, és mégsem elég nekem ez a krém.
Nagyon kellemes állagú, gyorsan beszívódik krém. Nem hagy kellemetlen ragacsos réteget a kézen.
nagyon könnyű krém, könnyen kenhető, kellemes, talán a legjobb, amit próbáltam
A krém kellemes állagú, finom illatú, gyorsan beszívódik, ajánlom)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.