Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 32
Nagyszerű kiegészítője a bőrápolási rutinomnak. ✨ Kiváló szérum.
Nagyon szép termék..
Ez a peptid szérum jó, de még csak rövid ideig használom, hogy lássam az eredményeket. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik benne, az az ízesítése.
Tetszik. Nagyon szép a használat után a bőröm.
Esfolio Peptide Energy Ampoule Arcszérum Imádom az illatát. Vannak, akiknek nem tetszik, de nekem nagyon tetszik))) Kellemes tapintású, jól hidratál, könnyen felvihető. Szóval a következő rendelés magamnak és anyukámnak lesz)))
A szérum egész jó, szépen hidratál, de számomra a hátránya a csomagolás és az illata. A szérumot nehéz kivenni az ampullából, és számomra kellemetlen citrusos illata van. Szerencsére gyorsan elillan.
Szuper termék, nagyon tetszik a csomagolása és maga a szérum is. Nagyon szépen hidratàlja a kicsit kiszáradt bőrömet. Az àr-értek arany is kiváló!
Voltak már más peptides szérumjaim is, de ez tökéletesen megfelel nekem. Tejes állagú, kellemes illatú, és az ára verhetetlen. Használata után nagyszerűen érzem magam tőle. Illik a kombinált bőrömhöz.
Kombinált, de érzékeny bőröm van, és ez a szérum tökéletes volt rá. Sűrű állagú, gyorsan felszívódik, és egyáltalán nem nehéz vagy ragacsos a bőrön. Problémáim voltak az eltömődött pórusokkal, a pattanásokkal és az eltömődött mitesszerekkel is. Azt hiszem, ez a szérum (mindenképpen más termékekkel együtt) segített a bőrömön. Amikor este felvittem, a pórusaim reggel nem voltak olyan nagyok, mint este. Csatolok fotókat is (az első májusi, a második októberi). Légy óvatos, ha érzékeny vagy az illatanyagokra, mert ez a szérum illatosított. Nem zavar az illata, és ezért az árért tényleg csodákat tesz.
Vegyes érzelmeim vannak ezzel az ampullával kapcsolatban. Az ára jó, az állaga kellemes, sűrű, ugyanakkor gyorsan felszívódik, és nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet. Ami viszont nagyon zavar, az az illata – olyan mesterséges citrusos, elég vegyszeresnek érződik. A pipetta sem teljesen ideális, a keskeny nyíláshoz képest kicsit túl szélesnek tűnik, és rövidebb is, mint az üveg, így a vége felé a termék többi részét szinte lehetetlen kinyomni. Összességében nem teljesen rossz, de valószínűleg legközelebb másik ampullát fogok venni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.