Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 31
Nagyon aranyos a csomagolása, még csak párszor használtam, szereti a bőröm. :)
Kiváló szérum, többször is rendeltem. Sok zene kevés pénzért.
A szérum hígabb, mint amihez más KH termékeknél hozzászoktam. Ráadásul nehéz kivenni az ampullából. Az ár a minőséghez képest elfogadható.
Gél állaga könnyen felvihető a bőrre és gyorsan felszívódik. Nagyon jól hidratál . Kedvenc szérum márkám.
Érzékeny bőrömre is alkalmas. A szérum gyorsan felszívódik, szépen hidratálja a bőrt és nem hagy zsíros "filmréteget". A mínusz vagy a silány minőségű pipetta, vagy a nagyon sűrű állag. A termék nehezebben szívódik fel. Ennek ellenére nagyszerű ár-érték arány.
A szérum gyorsan felszívódik a bőrbe, és nem hagy ragacsos érzetet. Azonban folyékonyabb állagra számítottam - a termék gél állagú, ezért nagyon kell nyomni, hogy a pipettába kerüljön, ami nem túl kényelmes.
Nagyon szép , puha , egyenletes lett tőle az arcom ! Az ára is nagyon kedvező ! Ajánlom mindenkinek aki szép , egyenletes arcbőrt szeretne !
Ez egy kicsit csalódást okozott. A termék nagyon gyorsan elfogyott, és nem érzek semmilyen különbséget a bőrömön.
A szérumot utoljára használom, mert egy kicsit kevésbé hidratál, és egy fényes filmréteget hagy a bőrömön, miután felszívódik a dehidratált, kombinált bőrömbe, ami részben pozitív és részben negatív is ennél a szérumnál. Összességében azonban az összetétele és az állaga kellemes, a pipettát egy kicsit nehezebb kihúzni, mert a pecsét kicsit "szoros".
Ár-érték arányban nagyon jó termék. Fényessé teszi a bőrt (üveghatás). Gyorsan felszívódik a bőrbe.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.