Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Alap SPF, jól illeszkedik a bőrtónushoz
A krém nagyon jó, gyorsan beszívódik, nem zsíros, nem fehérít. Az illata kellemes, nem tolakodó, de sajnos nekem nem jött be, komedonokat okozott.
Ajándékba kaptam egy másik vásárlásomhoz, és annyira imádtam, hogy a következő rendelésemnél is megrendeltem. Nem pattanások jönnek ki tőle, mint a legtöbb naptejtől, és nagyon könnyű és jól beszívódik. Nagyon ajánlom!
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és nagyon meglepett. A krém nagyon könnyen kenhető, egyáltalán nem érzem a bőrömön, ami nagyon tetszik. Smink alatt is kipróbáltam, és gyönyörűen ragyogó lett a bőröm, olyan természetes ragyogás, még anyukám is azonnal észrevette haha. Az illata gyengébb, és egy kicsit a DM olcsóbb fényvédőire emlékeztet, de a hatása teljesen más. Számomra nagyon jó, már a kosaramban van, és biztosan meg is fogom rendelni.
Nagyon jó állagú, könnyű, gyönyörű illatú, egyáltalán nem zsíros, ha lenne nagyobb kiszerelés, megvenném.
Elkezdtem használni a krémet, és soha nem bántam meg. Kombinált a bőröm, és szerintem bárkinek megfelelő lenne, mert nagyon könnyű és nem sűrű az állaga, gyorsan beszívódik, és még a bőrpírt is kicsit csillapítja. Nagyon jó, hogy létezik ilyen csodaszer ilyen jó áron :)
Tesztelőként kaptam a vásárlásom mellé. Kombinált, pattanásokra hajlamos bőröm van. Ez a krém tökéletes, gyönyörű ragyogást ad a bőrnek, nem érzed úgy, mintha az arcodon lenne, ráadásul illatmentes. Azt mondhatom, hogy még a Beauty of Joseon SPF-nél is jobb.
Nagyon jó fényvédő. Alig észrevehető az arcon, nagyon könnyű. 2025. június 15-én rendeltem, és elég sokáig kitartott – az utolsó cseppet 2025. szeptember 2-án használtam el. Kellemes mentolos illata van. ☺️ Nagyon érzékeny a bőröm, kipróbáltam már más fényvédőket is, és kiütéses lettem. Ez semmit sem használt! Szívből ajánlom. Kár, hogy már nem kapható. Különben újra rendelni fogok. ♥️
Kipróbáltam a naptej teszterét, és nagyon tetszett - nem tudtam megállni, hogy ne rendeljem meg. Könnyedén és láthatatlanul ül a bőrön - nem is érzem, hogy az arcomon van.
Nagyon kellemes fényvédő, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros filmet. Nagyon elégedett vagyok.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.