Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 2
Sokáig gondolkodtam, hogy megveszem ezt a terméket, de végül beleegyeztem. Nagyon jó termék, és most már semmit sem tudok csinálni nélküle. Gyönyörűen fed, és nem úgy néz ki az arcom, mint egy maszk. Imádom 🥰❤️
Egy ideig használtam ezt a terméket, hogy lássam, milyen hatással van a bőrömre, mielőtt véleményt írtam volna, és nagyon elégedett vagyok vele. Jó a fedése és nagyon jól érzi magát a bőrömön, üveges bőrhatást ad. ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.