Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 16
Már két éve használom ezt a krémet, ez volt az első koreai termékem, és nem tudom elengedni. Esténként használom, meg kell tanulni vele dolgozni, gyorsan beszívódik és ragyogó végeredményt hagy maga után. Reggelre gyönyörű sima a bőröm, még egyetlen drága szérum sem adott ilyen eredményt, mint ez a krém. Nem irritálja a bőrt, de zsíros vagy kombinált bőrre ajánlom, hidratált bőrre kell felvinni, nem teljesen szárazra. A csomagolás hihetetlenül sokáig elég, valójában csak kis mennyiségű krémre van szükség. Azt javaslom, adj neki egy esélyt.
Önmagában is jó, van egyfajta ragyogást adó hatása is, de a retinol tartalma valószínűleg minimális, mindenesetre a csomagolás sokáig kitart. Retinolos termékek használata után utolsó lépésként használom, nem irritál, de legközelebb nem venném újra.
Egy igazán kiváló krém, és bár retinol alapú, naponta használom, és semmilyen irritáló hatást nem tapasztaltam. Sőt, a bőröm állapota drámaian javult mindössze néhány nap alatt. Persze, mint minden, ez is nagyon szubjektív. Számomra ez tényleg kiváló 👍
NAGY KRÉM. Nagyon kellemesen hidratál
Soha nem használtam még jobb krémet. A krém állaga elég ragacsos, de fantasztikusan hidratálja és kisimítja a bőrt. Őszintén ajánlom.
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összességében puhábbnak és egységesebbnek tűnik az arcom.
Örök kísérletezőként azt kell mondanom, hogy ez az eddigi legjobb krém. 32 éves vagyok, ezért tétováztam, hogy valójában mennyi fiatalító dolgot szeretnék. De pontosan erről van szó. A bőr jól érzi magát utána egész nap. Ásványi púder és korrektor alatt gond nélkül működik, a bőr pedig ragyog. Életemben először kapok bókokat a bőrömön. A krém szinte szagtalan. Jól beszívódik, pár perc alatt nem tudok róla. Igazán szuper termék hatalmas csomagolásban.
Kiváló krém, sűrű állagú, kényelmes az arcon, könnyen felvihető egy spatulával. Éjszaka használom kombinált bőrre, és elégedett vagyok
Több hónapja használom a krémet, de nem illik a bőrömhöz. Feszesnek érzem a bőröm utána. Biztos másnak is bejön, legközelebb más retinol krémmel próbálkozom.
Világosítja a bőrt, kisimítja, használd hetente kétszer
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.