Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 21
Imádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Első pillantásra a hab nagyszerűen néz ki – hihetetlenül könnyű állagú, felvert tojásfehérjére emlékeztet, és kellemes, citrusos illata van. Azonban a varázslat azonnal eltűnik, miután felvittük az arcra. Az arcmosás vele elég macerás, mivel kellemetlen, „csikorgós tisztaság” érzést hagy maga után (nem sima, inkább matt és kellemetlen tapintású). Mióta megvettem, továbbra is használni fogom, de biztosan nem fogom újra megvenni.
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, az elején nagyon örültem annak, hogy ez úton kaptam 150ml arclemosót. Egyedül a friss, citrusos illata tetszett. Az állaga sűrű, krémes. A problémák ott kezdődnek, amikor felviszem az arcomra a terméket. Nem habzik, illetve elég sűrűnek találom, ezért nem olyan érzés, mintha alaposan tisztítana. Lemosni pedig egyszerűen borzalmas és egyben lehetetlen. Teljesen mindegy, mennyi terméket viszek fel, amikor mosnám le vízzel, elkezd tapadni, nyikorgóssá válni és nem is tudom teljesen lemosni, kendővel kell eltávolítanom a maradékot. Utána az arcomon egy összehúzó, nyikorgó, csikorgó érzés marad hátra. 4 hónapon keresztül próbáltam megbarátkozni vele, a végén már szimpla szappanként használtam, de még annak sem alkalmas, az utóillata pedig zavaró. Tényleg olyan érzést hagy hátra, mintha nagymamám retro bar szappanját használnám, csupán az arcomon. A kezemen ugyan ezt az érzést hagyja, mellé pedig egy filmréteget a mosdókagylóban, eltömítve azt. Csalódás.
Könnyű, jól habzik, nem szárad ki. Elégedett vagyok.
Nagyon jó hab, ugyanazon termékcsalád krémjével együtt használom, jól tisztít, csak ajánlani tudom.
Ezt a terméket ajándékba kaptam. Nagyon jó az illata, finom krémes!
Nemrég több terméket is rendeltem ebből az üzletből, és mindegyiket imádtam. Ajándékokat is kaptam a rendelésem mellé, nagyon örülök, és csak ajánlani tudom ezt az üzletet.
Nagyon pénztárcabarát! Remekül habzik! Ez az egyetlen dolog, ami tényleg bevált nálam a pattanások elleni védelemben! Bizonyított! Az egész termékcsaládot használom (a hidrofil olaj az egyetlen, ami nem okoz komedonokat, probiotikumos krém-hab és tonik, valamint probiotikumos stift kiszerelésű utóápoló SPF). Évek óta ezt keresem! És a ksistersnek köszönhetően megtaláltam!
Már két üveg gélt használtam el, ugyanazon márkájú tisztítóolajjal együtt. A termék szupertiszta és sima bőrt hagy maga után. A száraz bőrömre azonban azonnal hidratálókrémet kell használni utána.
Úgy döntöttem, kipróbálom ezt a márkát, és teljesen el vagyok ragadtatva. A hab mélyen tisztítja a bőrt, és csak kis mennyiségre van szükség. Illatmentes, és nem szárítja ki a bőrt. Ugyanannak a márkának a tonikkal és krémjével együtt használom. Amikor leadtam a rendelésem, ajándékba kaptam egy sampont, egy maszkot és rengeteg mintát is – milyen kedves bónusz!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.