Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Száraz bőrre szerintem ez a legjobb krém. Főleg téli hideg időben használtam és nagyon sokat segített. Erős, nehezebb és zsírosabb állaga miatt nekem bevált 🩵 Hasonló szárazabb bőrtípusnál tudom ajánlani!
Ez a legpuhítóbb hidratáló krém, amit valaha használtam (pedig rengeteget kipróbáltam már). Nyugtatja, hidratálja és hihetetlenül puhává teszi a bőröm – teltté és bársonyossá, mint egy babáé. Egyetlen krém sem puhította még így a bőrömet :) Gyorsan beszívódik, illatmentes, és könnyen kenhető, a gazdag állaga ellenére (finom, mégis gazdag). Ez a krém tökéletes fedő krémként, amikor védenünk kell a bőrt és erősítenünk kell. Hosszú ideig hidratálja az arcom. Rendkívül elégedett vagyok vele, és biztosan rendszeresen fogom használni.
Télen északon a tundrán tesztelve, a bőröm nagyon-nagyon hálás volt érte. Szuper, gazdag krém, lehet újra veszem következő télre.
Már két éve használom a Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream krémet, és valóban ez a legjobb krém, amit valaha használtam. Gazdag, telt állagú – nem szuperkönnyű, de pontosan ezért biztosít tartós, hidratálást. A krém gyorsan felszívódik, és nem hagy maga után zsíros, ragacsos maradványokat. Csodálatosan nyugtatja a bőrt, különösen, ha száraz, feszülő vagy irritált. Nappal és éjszaka is használható, és smink alatt is jól működik – semmi sem gyűrődik. Hosszabb használat után azt veszem észre, hogy a bőröm rugalmasabb, puhább és egészségesebbnek tűnik. Nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz pattanásokat. Mindenképpen ajánlom – ez egy olyan krém, amihez újra és újra visszatérek!
Noha ez nem kimondottan éjszakai krém, én annak használom. Nagyon érzékeny bőrőm van, hajlamos ekcémára. Ez a krém tökéletes számomra, elég zsíros ahhoz, hogy hidratáljon, de nem túl vastag, könnyen szívódik fel és nem hagy ragacsos érzetet. Nagyon ajánlom!
Csodálatos krém, kiváló hidratálás, kellemes textúra
20 g-os mintát kaptam a krémből, nagyon örülök, hogy kipróbálhattam, és biztosan veszek egy teljes kiszerelést is. A krém kellemes, nem túl illatosított, könnyen felszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet, miközben gyönyörűen táplálja és nyugtatja a bőrt. Számomra TOP termék a száraz bőrömre.
Rendelésem mellé kaptam ajándékba. Kombinált bőröm van, szám körül érzékeny a bőr, illetve könnyen eltömődnek a pórusaim. Nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, nincs nehéz érzésem utána, holott nem géles krémről beszélünk.
Ez a kedvenc téli krémem, tökéletesen ápolja és hidratálja a bőrt.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.