Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Egy nagyon gyengéd gél, amely kiválóan alkalmas érzékeny bőrre. Nem szárít, nem irritálja a bőrt, és kellemesen tisztává és kiegyensúlyozottá teszi. Könnyű állagú, szépen habzik, és ideális mindennapi használatra. Nagyon értékelem a természetes összetételét és azt a tényt is, hogy segít hidratálni és nyugtatni a bőrt. Mindenkinek ajánlom, aki gyengéd és megbízható tisztító gélt keres érzékeny vagy reaktív bőrre.
Nagyon klassz termék, "nyikorgásig" tisztít. 10 nap használat után az orromon lévő mitesszerek kevésbé észrevehetőek lettek.
Nagyon klassz termék, "csikorgásig" tisztít. 10 nap használat után az orromon lévő mitesszerek kevésbé észrevehetőek lettek.
finom tisztító balzsam, tökéletes az érzékeny bőrre. nincs illata. nem szárítja ki a bőröm. Második lépésként dupla tisztításra használom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.