Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Nagyon gyorsan beszívódik és jól viselhető smink alatt, de semmilyen hatást nem vettem észre, ezért legközelebb kihagynám.
Jelenleg a legjobb 35 évesen! Az első napokban talán nem lesz látható az eredmény, de a tégely közepén észrevettem, hogy a bőröm sűrűbbé és kevésbé reagál a külső ingerekre, egységesebb lett! Számomra ez egy nélkülözhetetlen ápolási cikk jelenleg!
Állítólag nagyszerű, de én nem látok semmilyen jelentős hatást. Semleges illata van, gyorsan beszívódik, és reggelente nagyszerű érzés a krém előtti extra lépésként, de egy hónap után sem vettem észre, hogy ez a szérum bármit is tesz.
Nekem tetszett ez a szérum. Könnyű, nem ragadós. Reggel használom. Elégedett vagyok az eredménnyel. Köszönöm ♥️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.