Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 2
Sajnos irritációt okozott. A bőröm érzékeny, de zsíros. Ezt a szérumot önmagában, hatóanyagok nélkül használtam, fényvédőt is használtam, és ettől függetlenül irritációt tapasztaltam. Ennek ellenére a terméknek kellemes az állaga, könnyen kenhető és hatékony. Nagy előnye az illatanyag hiánya, de sajnos nem alkalmas érzékeny bőrre. Talán azoknak felelne meg jobban, akik nagyobb koncentrációban használják.
Most vettem meg először ezt a szérumot, és azt kell mondanom, hogy nagyon jó nekem👌a bőr gyönyörűen üde, kiválóan hidratál, egy kicsit várnom kell az eredményre, de az első benyomás nagyszerű. 100%-ig újra fogom venni, ha elfogy🔝
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.