Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 174
Nagyon könnyű és gyengéd fényvédő. Könnyed és természetes érzetet hagy a bőrön, zsíros filmréteg nélkül. A tubus nagyszerű applikátorral rendelkezik, és könnyen használható.
Nagyon szeretem a márkát, már több termeket rendeltem és nagyon elégedett vagyok. Könnyű érzet a bőrön nem tömíti el a pórusokat.
Határozottan az egyik legjobb fényvédő, amit valaha használtam. Könnyű, nem hagy maradványokat, jól beszívódik a bőrbe. Olyan érzést hagy maga után, mintha semmit sem viselnél.
Szuperül működik smink alá is. Nem fényesít, nem csúszik rajta a smink és nem is tömíti el a pórusokat. Kedvenc fényvédőm!!
Smink alatt használom, és nagyszerű. Zsíros a bőröm, és a krém nem hagy semmilyen káros hatást smink alatt.
Észre sem veszed, hogy ezt a fényvédőt használod. Annyira vékony az állaga, hogy egy cseppet sem zavar! Utána a szokásos módon sminkelhetsz, és nagyszerűen fog kinézni.
Imádom az SPF krémet, nem tudok dönteni e verzió és a Beauty of Joseon "normál" változata között. Vízhiányos a bőröm, és sok krém ragacsos filmet képez rajtam, de ez a termék nem. Pattanásos a bőröm, és ez a krém nem zavar. Már rendeltem egyet egy barátomnak :)
Szörnyű ragasztós szaga van, az állaga rendben van, eltömíti a pórusaimat, és kemény, fájdalmas kiütéseket okoz.
Beleszerettem ebbe a fényvédőbe! Folyékony, könnyű állagú. Gyönyörűen kenhető, azonnal beszívódik, nem hagy fehér filmet. Könnyű, egyáltalán nem érzed a bőrödön. Nem izzad alatta az arcod, és sminkkel is remekül működik. Határozottan a kedvencemmé vált, főleg nyárra. Biztosan veszek még egy kiszerelést.
Csodálatos termék zsíros és kombinált bőrre egyaránt. Nem hagy maga után fehér foltokat vagy a szokásos zsíros érzetet, mint más arcápoló fényvédők. Csodálatos termék!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.