Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 3
A maszknak nagyon kellemes banántejes illata van. Nagyjából ennyi. A papírzsebkendő nem tapad megfelelően az archoz, sőt, szétesik vagy elszakad. Ráadásul a maszk használat közben nagyon gyorsan szárad. Sokkal jobb maszkok is kaphatók ebben a boltban. Ezt nem fogom újra megvenni.
Egy csodálatos maszk, amely táplálja és hidratálja a bőrt.
Ez a második vásárlásom ebből a maszkból. Tényleg banán illata van. A bőr hidratált és megnyugszik. Nagyon sok esszencia van a táskában. ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.