Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 3
Nagyszerű tonik! Nem szárít, nem irritál, és nem okoz pattanásokat. Nyugtatja és gyönyörűen hidratálja a bőrt. Eddig minden este használom, és semmi problémám nem volt vele ;) Gondolkodás nélkül újra megvenném.
Nagyon nyugtató, hidratál, csökkenti a bőrpírt, remek smink alá 🤍
Kombi-zsíros pattanásos érzékeny bőröm van, és ezek a párnák nagyszerűek! Nem irritálják, tonizálják és megnyugtatják a bőrömet. Egyik oldalukon enyhén texturált oldaluk is van, így finoman radírozhatod a bőrt. A fedél és a kis különálló csipeszek lehetővé teszik, hogy minden higiénikus maradjon.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.