Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 7
Megkönnyebbülést éreztem, érzékeny, allergiás és száraz a bőröm... nagyon kevés termék nem okoz pattanásokat/pírt stb. De íme, a bőröm ragyogóbb, hidratáltabb és hidratáltabb. A termék nem tömíti el a pórusokat, gél állagú és gyorsan felszívódik.
Ez már a második üvegcsém ebből a szérumból. Könnyű gél állagú, gyorsan felszívódik, mégis hatékonyan hidratál és nem tömíti el a pórusokat. Biztosan veszek még egy üvegcsét :)
Hűvös nagyon nyugtatja az aknés bőrömet egy kicsit túl drága szerintem (nem egy nagy üveg)
Néhány hete kezdtem el használni, de sokat javult a bőröm! Nagyon enyhíti a vörös bőrömet (nyárra nagyon jó, mert az arcom jobban kipirosodik, mint máskor), és sokat segít a pattanásokon. Általában esszenciákkal vagy szérumokkal ragadósabbnak tűnik a bőröm, de ez nem teszi ezt, hanem könnyű. Nagyon ajánlom ezt a terméket!
Nagyon finom esszencia, vörös és érzékeny bőröm azonnal megnyugszik 🥰
A K-nővérekben mindenképpen Abibot vártam. A Sedum Hyaluron krémet egy szöuli barátom adta, és ez volt a legjobb nyári hidratáló krém, amit kaphattam. És a Heartleaf esszenciájuk sem okozott csalódást. Könnyű, természetesen parfümmentes, hidratál, és egyáltalán nem okoz bőrpírt, ami azt jelenti, hogy a napom első órájában nem vagyok vörös, mint a paradicsom. Kiváló termék rétegezéshez. Nagyon ajánlom.
Nem vettem észre semmi nagyszerű eredményt, de a bőröm hidratáltabb, és ennyi. A Pyukang Glow Serum felvitele után használom, és a bőr fényesebb és hidratáltabb lesz.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.