Szuper termék, bosszantó csomagolásNekem imádja a bőröm ezt a szérumot. Esti rutinban a hidratáló előtt használom, nagyon puha másnap a bőröm, de a pipettája valami borzalom, egyszerűen nem veszi fel a szérumot, egy pumpás adTöbb információ
Kellemes gél Könnyed gél állagú krém ampulla. Régóta használom, évek óta és mindig is nagyon szerettem. Főleg tavasszal és nyáron szeretem a könnyedsége miatt. Szépen hidratál és nem irritál.
Ásványi fényvédő mindennapi használatra, fehérítő hatás nélkülHétköznapokon inkább ásványi fényvédőt használok.
Ezelőtt a kék Bentonom volt, azt szerettem, de niacinamidot tartalmazott, és valahogy a bőröm egyáltalán nem tolerálja.
Ez niacinamid mentTöbb információ
Nagyon bevált Már korábban is vásároltam ezt a terméket, bevált a kombinált bőrömre. Könnyű eloszlatni, lemosni, szépen kitisztítja a pórusokat és nem irritál.
nagyon ajánlomGyakorlatilag évek óta kenem mindenféle ajakápolókkal a számat, de folyton kiszáradt, vízhiányos érzése van, ezért a rúzsok használata is mindig problémás a repedezett ajkamon. Most rendelteTöbb információ
KorongokEz is visszatérő termék nálam ... már nem csak én használom, de a fiam is. Sőt, a mostani rendeléssel egy érkezett a hugomnak is, akinek szuper érzékeny az arcbőre.
Rizses csodamaszkEz a maszk valami álom!!! Vastag anyagú, krémes illatú, kellően átitatott termék, tökéletes felüdülést és kikapcsolódást nyújt. A koreai készletem állandó tagjává vált! Köszi 'Sisters!
Szuper termék, bosszantó csomagolásNekem imádja a bőröm ezt a szérumot. Esti rutinban a hidratáló előtt használom, nagyon puha másnap a bőröm, de a pipettája valami borzalom, egyszerűen nem veszi fel a szérumot, egy pumpás adTöbb információ