Átlagos Elég világos a krém. Pedig azért vettem meg mert azt írta hogy rózsaszín így gondoltam ad egy kis színt az arcomnak.
Nem ragad, könnyen eldolgozható.
JóA színei tetszenek, nagyon természetes színhatást lehet vele elérni. Az állagával nem vagyok teljesen elégedett, mivel én a krémesebb állagú hidratáló jellegű korrektorokat jobban szeretem, Több információ
szép pirosítóNagyon jó pirosító, kellemes az állaga és könnyű a használata. A 02-es árnyalat, amit választottam, szépen illik a bőrszínemhez, jól eldolgozható és természetes hatást ad. Nagyon ajánlom.
Szép, hideg tónusú, krémes, de nem túl tartós.Krémes, de nem túl tartós. Ha az én bőrtónusod van, és enyhén pigmentált az ajkad, akkor ezzel az árnyalattal nyugodtan megúszhatod, tökéletes lenne, ha fél árnyalattal sötétebb lenne. De maTöbb információ
Nagyszerű termék!Nos, először is, a vélemények alapján sikerült kiválasztanom magamnak a megfelelő árnyalatot, ami az NO21C. Pontosan ezt kerestem – világos, közepes fedésű, kissé ragyogó, valami, ami kicsitTöbb információ
SzuperNagyon szeretem. Természetes piros hatást lehet vele elérni. De több rétegben, több termékkel az intenzitása növelhető. Gyorsan megszárad. Akkor érhető el a legszebb hatás ha az ajak nincs kTöbb információ