BB krémÉn alpazónak használom,és már többször is újra rendeltem a terméket.
Szeretem a könnyű állagát. Nap végén sem érzem tőle kellemetlenül nehéznek.
BB krémÉn alpazónak használom,és már többször is újra rendeltem a terméket.
Szeretem a könnyű állagát. Nap végén sem érzem tőle kellemetlenül nehéznek.