ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)