Hasznos és minőségiNagyon szeretem ezt a hidrokolloid tapaszt is. Szuper hasznos és minőségi.
Érdemes lassabban, óvatosabban lehúzni a tapaszt védő kis fóliát mikor elsőre bontod ki, mert hajlamos az egyik taTöbb információ
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
Hasznos és minőségiNagyon szeretem ezt a hidrokolloid tapaszt is. Szuper hasznos és minőségi.
Érdemes lassabban, óvatosabban lehúzni a tapaszt védő kis fóliát mikor elsőre bontod ki, mert hajlamos az egyik taTöbb információ