CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Nagyon olajosSajnos nem erre számítottam. Zsíros réteget hagy maga után a bőrömön, ami sosem szívódik fel. Szerettem volna reggel naptej alá használni, de arra nem jó. Kézkrémként vagy testápolóként fogoTöbb információ
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket