KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ
KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ