SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket