Nekem bevált!Az utóbbi időben nem szívesen használok vastag alapozót, mert az érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömet könnyen eltömítik. A kipróbált BB krémek közül eddig ez a kedvencem, szerintem ár/értékTöbb információ
Új kedvencem 😻100ml alapozó ennyi pénzért ajándék! Csatoltam előtte-utána fotót, ragyogó, hidratált végeredmény. A fedése közepes, de építhető, nagyon jól hidratàl. 😻 Nyárra megveszem a sötétebbet is.
Átlagos Elég világos a krém. Pedig azért vettem meg mert azt írta hogy rózsaszín így gondoltam ad egy kis színt az arcomnak.
Nem ragad, könnyen eldolgozható.
Nekem bevált!Az utóbbi időben nem szívesen használok vastag alapozót, mert az érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömet könnyen eltömítik. A kipróbált BB krémek közül eddig ez a kedvencem, szerintem ár/értékTöbb információ
Új kedvencem 😻100ml alapozó ennyi pénzért ajándék! Csatoltam előtte-utána fotót, ragyogó, hidratált végeredmény. A fedése közepes, de építhető, nagyon jól hidratàl. 😻 Nyárra megveszem a sötétebbet is.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket